4 værelses rækkehus i Playa Flamenca
- Pris
- 175.000 €
- Pris inklusiv omk.
- 197.500 €
- Reservationsbeløb
- 6000 €
- Udbetaling
- 10 %
- Delbetaling 1
- -
- Delbetaling 2
- -
- Delbetaling 3
- -
- Delbetaling 4
- -
- Sidste betaling
- 90 %
- Ejerforenings omkostninger
- 36€ md.
- Ejendomsforsikring
- 26 € md.
- Ejendomsskat
- 16 € md.
- Bankgaranti
- No
- Energy Certificate
- In progress
- Bolig ID
- 2304T443
- Boligtype
- Byhus
- Soveværelser
- 3
- Badeværelser
- 2
- Stuer
- 1
- Køkkener
- 1
- Etager
- 2
- Byggeår
- 2001
- Property size
- 78
- Bebygget areal
- 82
- Grundareal
- 84
- Overtagelse
- Efter aftale
- Finansiering
- Ja
- 78 m2
- 84 m2
- 3
- 2
- Ja
- Ja
- Ja
- SØ
- Ja
- Ja
- Ja
- 51.2 KM
- 1.0 KM
- 600 M
- 1.0 KM
- 3.5 KM
- 1.7 KM
- 400 M
- ✔Overdækket terrasse
- ✔Indbyggede skabe
- ✔Teknikrum
- ✔Sikret boligområde
4 værelses rækkehus i Playa Flamenca
Dette sydøstvendte rækkehus består af tre soveværelser, to badeværelser, en stue/spisestue og et køkken med bryggers.
Når du ankommer til ejendommen mødes du af en hyggelig og flisebelagt have. Her har du privat parkering og plads nok til både et udendørs spisebord og et loungeområde. Når du træder ind i rækkehuset, befinder du dig i stue/spisestuen. Til venstre for spisestuen har du køkkenet. Bag køkkenet har du et praktisk bryggers og opbevaringsrum. Til højre for spiseområdet finder du det første soveværelse og et badeværelse.
Hvis du tager trappen op til første sal, finder du yderligere to soveværelser og et badeværelse. Et af soveværelserne har en privat terrasse med udsigt hele vejen ned til havet. Rækkehuset er udstyret med aircondition, hårde hvidevarer og sælges fuldt møbleret.
Omkringliggende område
Rækkehuset ligger i Residencial Avalón, et dejligt kompleks med et fantastisk fælles poolområde. Boligen er meget centralt beliggende med restauranter, indkøbsmuligheder og sportsfaciliteter inden for kort gåafstand. Der er kun 1 km til butikscentret La Zenia Boulevard, fyldt med mere end 150 spændende butikker og lækre restauranter, og kun 15 minutters gang fra strandene i Playa Flamenca.
Hvis du er til golf eller bare kan lide naturen, vil du blive glad for at vide, at der indenfor ti kilometer ligger ikke mindre end fire 18-hullers golfbaner.